ZABAWY, IMPREZY INTEGRACYJNE

Dzień Mężczyzny uczciliśmy w wyjątkowy sposób - zabawą o tytuł "Mistera". Panowie świetnie się bawili, a nasze Panie skrupulatnie oceniały kandydatów. Tego dnia liczyła się przede wszystkim dobra zabawa.

Quiz savoir-vivre to wymagające wyzwanie dla każdego uczestnika. Nasi Mieszkańcy wyśmienicie poradzili sobie z trudnymi pytaniami. Wielkie brawa dla laureatów za wiedzę!

Tegoroczne obchody Dnia Kobiet miały szczególny charakter. Przede wszystkim dlatego, iż po dłuższym czasie w jednym miejscu spotkały się wszystkie Panie z poszczególnych oddziałów Domu, a także nowy wygląd zyskała sala terapii zajęciowej, która przeszła remont. Podczas wydarzenia Mieszkankom naszego DPS czas umilili Panowie - solista Pan Dariusz oraz członkowie zespołu "Kadros", którzy wykonali szereg popularnych przebojów. Na Panie czekała nie tylko słodka niespodzianka, ale i prezenty wykonane podczas zajęć manualnych - bransoletki oraz różyczki. Po zakończeniu części oficjalnej, miały miejsce tańce i pląsy na parkiecie. A po południu część Mieszkanek skorzystała z oferty "Salonu Beauty", wykonując piękne fryzury i makijaże.

Walentynki to wyjątkowe święto. Z tego powodu Mieszkańcy naszego Domu mieli zorganizowane zabawy na poszczególnych oddziałach. Nie mogło zabraknąć wróżb miłosnych, wspólnych tańców, walentynkowych ozdób, różnych zabaw ruchowych. Najważniejsze tego dnia były uśmiechy na twarzach naszych Podopiecznych i wspólnie spędzony czas!

W tym roku Andrzejki wyglądały zupełnie inaczej niż w latach poprzednich z uwagi na panujące zagrożenie zakażenia wirusem SARS-CoV-2, ale nie przeszkodziło to w zorganizowaniu dobrej zabawy naszym Mieszkańcom.

Mieszkańcy w zaciszu swoich oddziałów zorganizowali sobie Andrzejki z wróżbami oraz kolorowymi przebraniami.