REKREACJA

Sroga zima tego roku nie przeszkadza, aby spacerować i zażywać ruchu na świeżym powietrzu. W każdej wolnej chwili Mieszkańcy korzystają z pięknej aury i widoków.

Piekna aura sprzyja spacerom, dlatego też Mieszkańcy poszczególnych oddziałów naszego Domu udają się na przechadzki, by zaczerpnąć świeżego powietrza i promyków słońca.

Mieszkańcy naszego Domu korzystają z zimowej aury, harcując na świeżym powietrzu. Tym razem w ruch poszły dawno zapomniane sanki. Nie obyło się również bez lepienia bałwanka.

Zima w tym roku sprzyja spacerom, między innymi ze względu na piękne pejzaże. Mieszkańcy poszczególnych oddziałów korzystają z zimowej aury, udając się na przechadzki wokół naszego Domu. Pod okiem fizjoterapeutów ćwiczą również na świeżym powietrzu, dotleniając swoje organizmy - połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Tej zimy przyroda uraczyła nas piękną, śniegową pierzynką. Dlatego też Mieszkańcy oddziału "Nasza Rodzina" skorzystali z zimowej aury i udali się na spacer do pobliskiego parku. Zabawy na śniegu i ruch na świeżym powietrzu wprawiły wszystkich w wyśmienity nastrój.